(ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ) ΑΙΓΕΑΣ - ΦΟΒ 53 -67

Ακόμα μια νίκη για το Παμπαιδικο μας τμήμα απέναντι αυτή την φορά στην ομάδα του Αιγεα με σκορ 53-67. Τα παιδιά βρέθηκαν σε μέτρια ημέρα, αν και προηγούνταν από το πρώτο δεκαλεπτο και χωρίς να χάσουν τα ηνία στο σκορ έφθασαν στο ημίχρονο να προηγούνται με σκορ 31-21. Στο 3 δεκάλεπτο δείχνοντας μια χαλαρότητα επέτρεψαν στον αντίπαλο να μειώσει στους 5 πόντους, ενώ στα μέσα του τελευταίου δεκαλέπτου ακόμα και στους 2. Εκεί τα παιδιά και ύστερα από εντολές του προπονητή ανέβασαν ρυθμό όπου έφθασαν με ένα 12-0 την διαφορά στους 14 ποντους. Συγχαρητήρια και στα παιδιά των δύο ομάδων για τον όμορφο αγώνα.

Δεκαλεπτα 09-15, 12-16, 18-13, 14-23

ΑΙΓΕΑΣ: (ΚΏΣΤΑΛΟΣ) Ψύλλος, Κουφοπαντελης, Αγκό 15, Κέρμπατσος, Ντενται, Ζαννικος, Κουράνι, Μπαρακος, Αντωνιάδης, Ντεμπροβα 2, Πεππας 28

ΦΟΒ:(ΛΕΓΆΤΟΣ - ΚΑΡΆΠΟΥΡΝΟΣ) Παιδουσης 2, Στειρος 20(1), Μαραγκός 2, Σαραντινος, Βαβακας 2, Λεωδης, Τσαμπλακος 2, Κατολεων 19, Γλύκας 2, Καραπουρνος 8, Σεζενιας 2, Καστανος 8

Κατασκευή ιστοσελίδων 2015 : Chiosstartup.com |-| Copyright Fovbc.gr